<<<<< HANTERS.EU - Home - SIA "HANTERS", Kopš 1996.gada SIA “HANTERS” veic zivju, Zivis – tas ir barojošs, garšīgs un vērtīgs
en  ru  lv 
SIA "HANTERS"
SIA "HANTERS" ir dibināta un reģistrēta 1996. gadā, uzņēmuma galvenais darbības virziens ir zvejniecība Baltijas jūrā. Šobrīd SIA "HANTERS" īpašumā ir divi zvejas kuģi, ar kuriem tiek zvejotas brētliņas, reņģes, mencas, plekstes ( butes ).

SIA "HANTERS" cieši sadarbojas ar Biedrību "Nacionālās zvejniecības ražotāju organizācija", tāpēc uzņēmumam ir iespēja izmantot zivju pārstrādes un saldēšanas ceha pakalpojumus, lai piedāvātu saviem klientiem kvalitatīvāku produkciju: sašķirotas un atvēsinātas svaigas brētliņas, reņģes un pleksti, sasaldētas brētliņas, reņģes, pleksti.

SIA "HANTERS" nodrošina pilnu piegādes ciklu – ar saviem kuģiem zvejo zivis, nogādā tās uz svaigu zivju pārstrādes cehu un tālāk ar transportu līdz klienta durvīm.

SIA "HANTERS" prioritāte ir uzņēmuma attīstība, pilnveide un modernizācija, kas ļauj paaugstināt piedāvātās zivju produkcijas kvalitāti un savlaicīgi piegādāt produkciju saviem esošajiem un potenciālajiem partneriem

Zivju produkcija
Saldētas brētliņas kažokzvēru barošanai
Baltijas brētliņas, sašķirotas, svaigi saldētas
Atdzesētas reņģes
Atdzesētas Baltijas reņģes, sašķirotas

Kopš 1996.gada SIA “HANTERS” veic zivju nozveju Baltijas jūrā un piegādā to vairumpatērētājiem. Zivju produkcija tiek piegādāta kā atdzesētā, tā arī sasaldētā veidā.

Zivis – tas ir barojošs, garšīgs un vērtīgs produkts, kurš satur cilvēkam nepieciešamos A, D, E vitamīnus. Zivis satur jodu, proteīnu, cinku un magniju, kas padara tās par nozīmīgu veselīga uztura sastāvdaļu. Savukārt saldēšanas tehnoloģija ļauj nogādāt tās ne tikai uz piekrastes zonā dzīvojošo cilvēku galdiem, bet arī visā pasaulē.